wecanbeheroes.io
Loading interface...
Junior Recruitment Specialist (Internal HR Department)

companyKodit.io
locationWarsaw, Poland
location HR & Recruiting

Opis oferty pracy

Właśnie przekroczyliśmy liczbę 100 członków naszego zespołu w Polsce, Finlandii i Hiszpanii. Nadszedł czas, aby wzmocnić nasze szeregi w obszarze Human Resources w Polsce.

Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Rekrutacji, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Aktywne poszukiwanie kandydatów pod bieżące projekty rekrutacyjne;
  • Przygotowywanie ogłoszeń i zarządzanie nimi;
  • Networking, selekcja i weryfikacja kandydatów;
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami;
  • Budowanie najwyższego poziomu Candiate Experience;
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie;
  • Bezpośrednia współpraca z HR Coordinatorem.

WYMAGANIA:

  • Minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w osiąganiu celów;
  • Kreatywność oraz inicjatywę w działaniu;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Rozbudowany pakiet medyczny;
  • Cotygodniowe integracje w ramach lunchu;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w profesjonalnym i zgranym zespole;
  • Przyjazną atmosfera pracy;
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy.