wecanbeheroes.io
Junior Architect

companyKodit.io
locationWarsaw, Poland
location Other

Opis oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Kodit.io w Polsce do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Architekta.

Kodit.io Polska wyróżnia bogata oferta proponowanych usług, profesjonalne wsparcie i obsługa Klientów oraz szybkość w działaniu. Dołącz do naszej społeczności i pomóż uczynić ją jeszcze lepszą!

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie rysunków wykonawczych, w tym rysunków z wytycznymi branżowymi (elektryczne, wentylacyjne, hydrauliczne);
  • Przygotowanie rzutów podłóg i ścian oraz rysunków zabudów meblowych;
  • Dobór odpowiednich materiałów wyposażeniowych;
  • Koordynacja i dokonywanie zakupów materiałów;
  • Sporządzanie kosztorysów;
  • Wsparcie i współpraca z działem remontów;
  • Archiwizacja dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • Min. roczne doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne (lub studia na IV lub V roku na kierunku Architektura);
  • Podstawowa wiedza obowiązujących przepisów;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Kreatywność;
  • Umiejętność ustalania priorytetów.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet medyczny;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Pracę przy interesujących projektach;
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy.