wecanbeheroes.io
Electrician

Electrician

companyKodit.io
locationWarsaw, Poland
location Other

Opis oferty pracy

Kodit.io jest startupem PropTech i wiodącym iBuyerem w Europie dostarczającym natychmiastowe oferty dla właścicieli mieszkań. Naszą misją jest zmiana rynku nieruchomości na lepsze. Mieszkania remontujemy z dbałością o każdy szczegół. Pomóż nam odmieniać losy warszawskich mieszkań i dołącz do nas już dziś. My zapewnimy stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ciekawe projekty i zespół ambitnych specjalistów.

ZADANIA:

  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Planowanie zakresu i harmonogramu prac remontowych;
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną instalacją elektryczną;
  • Projektowanie instalacji elektrycznych;
  • Diagnozowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie ich parametrów pracy.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia SEP;
  • Doświadczenie zawodowe jako na stanowisku Elektryk przy projektach mieszkaniowych;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, korzystania ze schematów elektrycznych i rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Spostrzegawczość i dokładność;
  • Czynne prawo jazdy kat. B. - mile widziane.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Stałą ilość remontów na terenie Warszawy;
  • Pracę przy interesujących projektach;
  • Niezbędne narzędzia pracy .